O stronie

Po dłuższej przerwie, po problemach technicznych, po miesiącach gdzie na stronie nie pojawiały się praktycznie żadne nowe artykuły, nadszedł dzień, w którym strona wraca! Wraca w nowej odsłonie, z nowym szablonem, z nową szatą graficzną..ale co najważniejsze, miejmy nadzieję,  z nową świeżością i pomysłami jeśli chodzi o samą treść! Nowy sezon, nasz powrót na trybuny, to świetne powody, by iskrakielce.pl na nowo rozkwitła i nabrała dawnego rozpędu.

Co się zmieniło?

Strona została postawiona od nowa i zintegrowana z forum. Od teraz każdy kto zarejestruje się na stronie, będzie mógł udzielać się i w komentarzach do artykułów i na naszym kibicowskim forum. Wydaje nam się, że będzie to spore udogodnienie dla wszystkich użytkowników.

Witryna ma nowy szablon oraz nową szatę graficzną. Część rzeczy nie jest jeszcze dopracowana tak jakbyśmy tego chcieli, ale w ciągu kilku tygodni powinniśmy dopiąć wszystkie szczegóły na ostatni guzik. Wydaje nam się, że nowy szablon jest dużo nowocześniejszy i daje więcej możliwości. No i mamy nadzieję, że będzie dla Was wystarczająco przejrzysty i intuicyjny.

Na naszej stronie coraz częściej będą się pojawiać również galerie zdjęć. Jak można się domyślić, będą to głównie zdjęcia z meczów, ale nie zabraknie na pewno galerii zawierających zdjęcia opraw czy ciekawe kibicowskie fotki.

Ale w sumie… Po co to wszystko? Teraz będzie lepiej?

Hmm, możemy mówić, że oczywiście, teraz będzie świetnie, teraz będzie ciekawiej, teraz będzie więcej. Ale tak naprawdę strony kibicowskie danego klubu mają to do siebie, że ich atrakcyjność w dużej mierze zależy od tego,  jak prezentują się jego fani w świecie kibicowskim. Jeśli my jako kibice będziemy prezentować dobry poziom w meczach u siebie, licznie jeździć na wyjazdy, prezentować coraz lepsze oprawy, brać udział w wielu akcjach kibicowskich, to i strona będzie miała czym żyć. Nie raz już powtarzaliśmy, że strona nie jest nasza, nie jest adminów, nie jest redaktorów. Strona jest każdego kibica Iskry i każdy jest odpowiedzialny za to, by strona nie umarła. Pomóc można na wiele sposobów. Od tych najprostszych, jak przeczytanie artykułu czy zostawienie komentarza, przez te ‘bardziej wymagające’, jak regularne udzielanie się na forum, po te ‘najcięższe’, czyli podesłanie nam własnego artykułu, pomysłu na artykuł, czy po prostu dołączenie do naszej redakcji! Nie raz na naszej stronie pojawiały się serie tekstów, których autorami nie były osoby należące do redakcji. Jeśli więc masz jakiś pomysł na artykuł, serię lub cokolwiek ciekawego związanego z naszym Klubem i kibicami… PISZ!
Więcej o możliwościach współpracy znajdziesz w zakładce Dołącz do nas !

Dobra, starczy tego gadania.. 🙂 Czas zacząć działać! Zachęcamy do rejestrowania się na naszej stronie, pisania komentarzy, udzielania się na forum. Piszcie wszelkie spostrzeżenia dotyczące strony, co Wam się podoba, a co nie. Co warto zmienić, a co trzeba zmienić na pewno 🙂 Najlepiej będzie, jeśli zrobicie to TU. Zachęcamy również do lajkowania naszych fejsbukowych profili, które możecie zobaczyć po prawej stronie witryny. A jeśli chcecie się z nami w jakiejś sprawie skontaktować, to piszcie na kontakt@iskrakielce.pl, lub użyjcie formularza w zakładce O stronie -> Kontakt. Ave Iskra!

Redakcja