Ultras

czachastrona

Grupa Ultras BRC’10 zaznacza swoją działalność od sierpnia 2010 roku. Jednym za katalizatorów zawiązania się grupy było powstanie Stowarzyszenia Kibiców Piłki Ręcznej “Iskra Kielce”. Wszystko również zbiegło się z 45-leciem powstania klubu.

Nazwa naszej grupy, nie jest kwestią przypadkową. BRC to po prostu skrót od Bazarowcy. Niejednokrotnie w Polsce, nas – kibiców z Kielc określano mianem Bazarowców, dlatego też na przekór wszystkim obraźliwym słowom postanowiliśmy, że tak nazwiemy naszą grupę. Natomiast 10 to oczywiście data powstania czyli rok 2010.

Na dzień dzisiejszy w składzie jest w granicach 10-15 osób, często zdąża się jednak, że w tworzeniu opraw pomagają osoby spoza grupy, które chwilę wolnego czasu poświęcają temu aby nam pomóc. Naszym priorytetem jest odzyskanie tradycyjnej nazwy klubu, robienie atmosfery na trybunach oraz godne reprezentowanie naszych barw żółto-biało-niebieskich. Zajmujemy się tworzeniem choroegrafii, które uświetniają mecze w Hali Legionów jak i też czasami na meczach wyjazdowych. Ponadto zajmujemy się produkcją gadżetów Iskry oraz dbamy o stan naszego oflagowania.

Grupa BRC ’10 posiada również swoje motto:
“Nie pytaj się co Iskra może dla Ciebie zrobić, lecz co Ty możesz zrobić dla Iskry”.

Nic nie byłoby możliwe, bez Was – kibiców Iskry. To dzięki waszym datkom do puszek,
nasze trybuny są tak kolorowe. Pamiętajcie – razem tworzymy atmosferę!

Kontakt: brc10@wp.pl
Oficjalny profil na facebooku: 
facebook.com/UltrasIskraKielce

[influxfb-likebox-like-box url=”https://www.facebook.com/UltrasIskraKielce” width=”” height=”” faces=”true” hidecover=”false” posts=”false”]