Zapraszamy do udziału w pierwszej edycji Turnieju Kibiców Iskry Kielce – Iskra Cup 2016!

W zmaganiach może wziąć udział każda osoba, która nosi w sercu Iskrę. Turniej kibiców to nie tylko sportowa rywalizacja, ale także znakomita okazja do wzajemnej integracji. Spotkamy się w jednym miejscu, aby aktywnie spędzić czas w gronie ludzi, dla których piłka ręczna to coś więcej, niż tylko sport.

Turniej zaplanowany jest na kwiecień bieżącego roku. Dokładna data zależy od terminarzu rozgrywek Superligi, Pucharu Polski oraz Ligi Mistrzów.

Zapisy ruszają w najbliższą sobotę, 26 marca przy okazji meczu z Mieszkowem Brześć. Wpisowe od drużyny to kwota stała i niezależnie od ilości osób w zespole (minimum 7 graczy) wynosi 100 złotych.

Zgłoszenia drużyn wraz z wpłatą wpisowego odbywać się będą na sektorze “Młyn”, podczas meczów Iskry Kielce w Hali Legionów. Przypomnijmy, że najbliższe spotkanie rozegrane zostanie w sobotę, 26 marca o godzinie 16:00.

UWAGA! Zapisy na turniej potrwają do soboty, 9 kwietnia włącznie. Wszelkie pytania prosimy kierować na adres – brc10@wp.pl lub poprzez prywatną wiadomość na facebooku: www.facebook.com/UltrasIskraKielce.

Poprzedni tekst

Ultras płakał jak malował - czyli relacja z wyjazdu do Płocka

Następny tekst

Iskra Kielce - Mieszkow Brześć 26.03.2016 (fot. Tomasz Fąfara)

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Podziel się swoją opinią i skomentuj ten wpis