Zapraszamy na krótki rozkład na maj. Rozkład krótszy, ale obfity w najważniejsze wydarzenia.

1.05.2024 SC Magdeburg – Iskra Kielce

Maj rozpoczniemy od rewanżowego spotkania w ćwierćfinale Ligi Mistrzów. Do Niemiec udajemy się ze skromną jednobramkową zaliczką. Najskuteczniejszym zawodnikiem naszej drużyny w pierwszym spotkaniu był Alex Dujszebajew, a Magdeburga Felix Claar, obaj rzucili po 8 bramek. W Niemczech zamelduje się ponad sześćsetosobowa grupa kibiców Iskry.

Poprzedni mecz: Iskra Kielce – SC Magdeburg 27-26

4.05.2024-5.05.2024 Final4 Pucharu Polski

W Kaliszu w półfinale zmierzymy się Wybrzeżem Gdańsk. Drużyna Wybrzeża od momentu przejęcia jej przez byłego selekcjonera reprezentacji Polski – Patryka Rombla – spisuje się znacznie lepiej niż na początku sezonu i zapewniła sobie utrzymanie w Superlidze.

Na zwycięzcę tego pojedynku będzie czekał ktoś z pary Wisła Płock – Chrobry Głogów.

19.05.2024, 26.05.2024 i ew. 29.05.2024 Iskra Kielce – Wisła Płock

Maj zakończymy meczami finałowymi Superligi z dobrze wszystkim znaną Wisłą Płock. Pierwszy mecz zostanie rozegrany w Orlen Arenie w Płocku. Drugi i ewentualny trzeci mecz zostaną rozegrane w Hali Legionów. Rywalizacja w finale toczy się, podobnie jak we wcześniejszych fazach, do dwóch zwycięstw.

Poprzedni mecz: Wisła Płock – Iskra Kielce 29-34

Do zobaczenia na trybunach i miejmy nadzieję, że będziemy mieć jeszcze jedną okazję do napisania zapowiedzi w tym sezonie. Ave Iskra!

Poprzedni tekst

Rozkład jazdy na kwiecień

Następny tekst

Handballowa Jednostka Specjalna, czyli relacja z misji 'Magdeburg'

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Podziel się swoją opinią i skomentuj ten wpis