Sezon wkracza w decydującą fazę. W tym miesiącu rozegramy przynajmniej siedem spotkań. Zapraszamy na rozkład jazdy na kwiecień.

3.04.2024 Iskra Kielce – GOG

Rewanżowe spotkanie z GOGiem, który jest dziewięciokrotnym mistrzem Danii. Po pierwszym meczu mamy ośmiobramkową zaliczkę i pojedynek w Hali Legionów powinien być dopełnieniem formalności.

Poprzedni mecz: GOG – Iskra Kielce 25-33

06.04.2024 i 13.04.2024 Iskra Kielce – MMTS Kwidzyn

Pojedynek w ćwierćfinale Superligi. Pierwszy mecz odbędzie się w Kwidzynie, rewanż tydzień później w Kielcach. W fazie pucharowej gra toczy się do dwóch zwycięstw. Trzeciego pojedynku w rywalizacji z Kwidzynianami nie bierzemy pod uwagę, z kronikarskiego obowiązku można zanotować, że jest przewidziany na 16/17 kwietnia.

Poprzedni mecz: Iskra Kielce – MMTS Kwidzyn 35-24

10.04.2024 Iskra Kielce – Gwardia Opole

Kolejny ćwierćfinał, tym razem w ramach Pucharu Polski. W tych rozgrywkach o awansie decyduje tylko jedno spotkanie, co za tym idzie zwycięzca pojedynku wystąpi w Final4, które zostanie rozgranie na początku maja w Kaliszu.

Poprzedni mecz: Gwardia Opole – Iskra Kielce 24-40

20/21.04.2024 oraz 27/28.04.2024 Iskra Kielce – Chrobry Głogów/Azoty Puławy

W półfinale Superligi zmierzymy się ze zwycięzcą pojedynku Chrobry Głogów – Azoty Puławy. Przeciwnicy zajęli odpowiednio czwarte i piąte miejsce w rundzie zasadniczej Superligi. Jak łatwo się domyślić obie drużyny pokonaliśmy w tym sezonie dwukrotnie. Z obiema ekipami związani są nasi byli skrzydłowi, trenerem Chrobrego jest Vitalij Nat, zaś asystentem w Puławach jest Patryk Kuchczyński.

24/25.04.2024 Iskra Kielce – SC Magdeburg

W pojedynku z GOGiem, po wysokiej wygranej na wyjeździe, powinniśmy bez większych problemów znaleźć się w kolejnej fazie rozgrywek. W ćwierćfinale Ligi Mistrzów będzie czekał na nas Magdeburg. Rok temu zmierzyliśmy się w finale Ligi Mistrzów, gdzie minimalnie lepszy okazał się zespół z Niemiec, a więc będzie to znakomita okazja do rewanżu. Ostatnio spotkaliśmy się w Super Globe, gdzie ponownie lepszy okazał się Magdeburg. Zawodnikiem Magdeburga jest Piotr Chrapkowski, który w przeszłości występował w naszej drużynie.  

Poprzedni mecz: SC Magdeburg – Iskra Kielce 28-24

Do zobaczenia na trybunach.

Poprzedni tekst

Rozkład jazdy na marzec

Następny tekst

Rozkład jazdy na maj

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Podziel się swoją opinią i skomentuj ten wpis