21 i 22 maja nasz zespół zmierzy się w Final Four Pucharu Polski ze Stalą Mielec (sobota) oraz w niedzielę w meczu o 3 miejsce lub w finale… 🙂
Kibice Iskry Kielce organizują wyjazd na niedzielne spotkanie.

Mamy dla Was dobrą wiadomość! Cena za transport na niedzielny mecz Pucharu Polski wynosić będzie 0 zł! Jednak liczba miejsc jest ograniczona, mamy jeszcze około 100 wolnych miejsc na darmowy przejazd. Kto pierwszy ten lepszy! Zapisy pod numerem 697744300.

Zbiórka w niedzielę o godzinie 11:30 na parkingu pod stadionem Korony.

A teraz parę słów mobilizacji od nas… Warszawa jest ostatnim wyjazdem krajowym w tym sezonie. Będzie on podsumowaniem naszej kibicowskiej postawy w rozgrywkach 2015/2016. Dwa lata temu pokazaliśmy się z niezłej strony, jadąc w przyzwoitej liczbie i prezentując na Torwarze oprawę. Rok temu nas tam nie było. Po dwóch latach czas powrócić i pokazać swoją kibicowską siłę na trybunach. Jedziemy tam nie tylko po należący do nas Puchar, jedziemy tam także udowodnić, że przez ostatni sezon poczyniliśmy duży progres i jesteśmy w stanie wesprzeć nasz zespół tak, jak na to zasługuje. Będzie to również okazja do bezpośredniego starcia wokalnego z Wisłą na neutralnym terenie, gdzie szanse są równe. Nie przyjmujemy żadnych wymówek, jedziesz z nami!

WSZYSCY DO WARSZAWY!

Poprzedni tekst

Zapisy na wyjazd do Płocka! [GODZINA I MIEJSCE ZBIÓRKI]

Następny tekst

Iskra na tronie, Iskra w podwójnej koronie! - relacja z wyjazdu do Warszawy

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Podziel się swoją opinią i skomentuj ten wpis