Nie zdążyły jeszcze opaść emocje (a może i promile) po wczorajszym meczu w Płocku, a już zaczynamy zapisy na kolejną eskapadę. 1/3 planu wykonana, Mistrz Polski przyjechał do Kielc, ale już za nieco ponad tydzień czeka nas drugi krok w walce o wykonanie planu maksimum w tym sezonie.

Wyjazd do Płocka zaskoczył wielu z nas. Po decyzji o zmianie terminu z weekendu na wtorek nikt nie spodziewał się, że do Stolicy Wicemistrzów pojedziemy w takiej liczbie. I za to mega brawa i uznanie! Ale to nie koniec emocji, startujemy z zapisami na wyjazd do Tarnowa na finałowy mecz Pucharu Polski. Zapisy będą krótkie, ale liczymy, że intensywne. Czas mamy jedynie do piątku (27.05), do godziny 13! Dlatego bardzo mocno Was prosimy, aby nie zwlekać z decyzją, tylko jak najszybciej zapisywać się na wyjazd. Ze swojej strony prowadzimy zapisy na wyjazd autokarowy. Kto wybiera własny transport, zapisuje się na bilet w Klubie. Nie znamy jeszcze dokładnie ceny, ale transport powinien kosztować ok. 40 zł. U nas zapisywać możecie się pod numerem 697 744 300. Bilet będzie trzeba opłacić do poniedziałku. Możecie zrobić przelew do nas lub osobiście opłacić w Klubie. Bilety w cenach: 39 zł normalny/19 zł ulgowy.

Mecz w Tarnowie odbędzie się 04.06 (sobota) o godzinie 18:30. Jeśli mamy być szczerzy, nie widzimy żadnych argumentów, aby tego dnia nie zdecydować się na wyjazd za swoją drużyną. Termin i godzina idealne, odległość do Tarnowa nieznaczna, nadal jesteśmy nakręceni meczem o Mistrzostwo, nic tylko jechać!

Dla wielu z nas, tych którzy nie będą mieli przyjemności wspierać drużyny w Kolonii, jest to ostatni mecz tego sezonu, który możemy zobaczyć na żywo. Nie może nas tam zabraknąć w liczbie godnej Mistrzów Polski. To, co udało się wczoraj wyszarpać, w Tarnowie trzeba potwierdzić.

WSZYSCY PO PUCHAR!

Poprzedni tekst

Wyjazd do Płocka - informacje organizacyjne

Następny tekst

Wyjazd do Tarnowa - godzina i miejsce zbiórki

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Podziel się swoją opinią i skomentuj ten wpis