HC PPD Zagrzeb – Iskra Kielce

W meczu siódmej kolejki Ligi Mistrzów zmierzymy się z HC PPD Zagrzeb. Mecz odbędzie się w środę o godz. 19 w oddalonym o 80 km od Zagrzebia Varażdinie.

Informacje z Zagrzebia

Trenerem naszego chorwackiego rywala jest Silvio Ivandija, który prowadzi ich od października 2016 roku.

W poprzednim meczu Ligi Mistrzów ulegli na wyjeździe Rhein-Neckar Lowen 24 do 25. Najskuteczniejszym graczem drużyny z Zagrzebia był lewy rozgrywający Stipe Mandalinić, który zdobył 9 bramek. Po 4 bramki dorzucili prawoskrzydłowy Zlatko Horvat oraz środkowy rozgrywający Lovro Jotić. Dobre zawody zagrał doświadczony bramkarz Ivan Stevanović.

Zagrzebska siódemka z dorobkiem 2 pkt zajmuje ostatnie miejsce w grupie. Jest jedyną drużyną, która wygrała z Vardarem Skopje.

Wieści z naszego podwórka

Do meczu z HC PPD Zagrzeb przystępujemy po porażce w Skopje z tamtejszym Vardarem 34 do 40. Najwięcej bramek w tym meczu dla nas rzucił Julen Aginagalde – 8, który został wybrany do siódemki kolejki Ligi Mistrzów. Pięć goli dorzucił Mariusz Jurkiewicz, cztery bramki Tobias Reichmann.

Po dwóch porażkach z rzędu spadliśmy na trzecie miejsce w grupie B Ligi Mistrzów i tracimy 2 pkt do lidera tabeli ze Skopje.

W środowym spotkaniu będziemy musieli sobie radzić bez Michała Jureckiego, Piotra Chrapkowskiego i Patryka Walczaka.

Ostatnie mecze

Jest to nasze pierwsze spotkanie z drużyną z Zagrzebia. Ponadto jest to nasze pierwsze spotkanie z jakimkolwiek chorwackim przeciwnikiem.

Poprzedni tekst

Wyjazd do Puław - zapisy!

Następny tekst

Zapowiedź meczu z MMTS Kwidzyn

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Podziel się swoją opinią i skomentuj ten wpis