Niee, tytuł tego artykułu to nie żart 🙂 Jesteśmy aktualnymi Mistrzami Europy, a na krajowym podwórku Mistrzami Polski i posiadaczami Pucharu Polski. Co roku pokazujemy na trybunach, że krok po kroku robimy kibicowski progres i idziemy w dobrym kierunku. Co więc stoi na przeszkodzie, aby na sektorze gości w Płocku zameldować się w 500 osób? Odpowiadamy..NIC! Mecz jest w sobotę, o dobrej godzinie, bilety też nieco tańsze niż zwykle. Ciężko znaleźć racjonalny powód, aby tego dnia odpuścić sobie wyjazd za ukochaną drużyną.

W związku z tym, aby nieco Was zmobilizować, proponujemy małą zabawę! Nasz cel to 500 osób, jednak przy osiągnięciu każdej setki tej liczby obiecujemy ze swojej strony pewną nagrodę! Nagrody nie kumulują się.

  • 100 osób na sektorze w Płocku – no nawet sobie nie żartujmy, za taką liczbę to każdy może dostać co najwyżej kopa w… 🙂
  • 200 osób na sektorze w Płocku – gadżet niespodzianka dla każdego wyjazdowicza.
  • 300, 400, 500 osób na sektorze w Płocku – o kolejnych niespodziankach będziemy informować, gdy będziemy zbliżać się do wyznaczonych liczb.

I jak, podejmujecie wyzwanie? Czy wybieracie mecz w TV? Zastanówcie się dobrze, Ultras Iskra Kielce nie śpi 🙂

Zapisy trwają do 04.04.2017 r. Cena biletu to 40 zł (na bilet należy zapisać się i opłacić go w Klubie). Cena transportu to jedyne 15 zł!

Zapisywać możecie się pod numerem telefonu 661 370 828. Przy zapisach należy podać imię, nazwisko i numer pesel.

Prosimy również o rozpowszechnianie plakatu! Od nas wszystkich zależy, w jakiej liczbie stawimy się na sektorze w Płocku!

CAŁA ISKRA DO PŁOCKA!

 

UIK

Poprzedni tekst

Zapisy na koszulkę Iskra POLSKA!

Następny tekst

Ruszają zapisy na II Turniej Pamięci Bogusia Miraszewskiego

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Podziel się swoją opinią i skomentuj ten wpis