Początek września raczej źle kojarzy się uczniom i poprawkowiczom, ale dla nas fanatyków jest to dobry czas. Właśnie wtedy powracają rozgrywki ligowe. Jakie są, takie są, ale zawsze z utęsknieniem czeka się na powrót na kibicowski szlak. Gdzie tym razem będziemy mieli okazję gościć, tego dowiecie się z tej krótkiej zapowiedzi.

Opole– jeden z bliższych wyjazdów na pierwszy ogień. Ostatnio ze względu na natłok spotkań wyjazdowych nie udało się tam pojechać. Teraz mecz prawdopodobnie zostanie rozegrany w weekend 1 bądź 2 września. Jest więc szansa na solidną liczbę w sektorze gości na tym meczu. Zapisy na to spotkanie rozpoczniemy już za okolo 3 tygodnie, więc bądźcie czujni.

Gdynia, Lubin – oba te spotkania prawdopodobnie rozegrane będą na tygodniu, gdyż kolidują z meczami Ligi Mistrzów. Z uwagi na odległość ciężko będzie ruszyć tam w większym składzie.

Piotrków– 100 km odległości, ciekawy rywal kibicowski, kiedyś potrafiliśmy zebrać się tam nawet w liczbach trzycyfrowych

Płock– zazwyczaj obok finału Pucharu Polski najliczniejszy wyjazd w sezonie. Nie inaczej będzie tym razem, choć zapowiada się na termin w środku tygodniu. Ostatnio na tygodniu byliśmy tam jednak w 110 osób, więc mimo wszystko naszym celem będzie liczba trzycyfrowa.

Kalisz– często odwiedzaliśmy to miasto w zeszłym sezonie. Miejmy nadzieję, że nie przejadły się wam wyjazdy w to miejsce. Ciekawa hala, zawsze dużo ludzi, gospodarze z kilkunastoosobowym młynem, z pewnością warto tam pojechać.

Głogów– podobnie jak w przypadku Gdyni i Lubina Liga Mistrzów może przesunąć nam spotkanie z weekendu i wszelkie plany wyjazdowe nie powiodą się. Dlatego warto śledzić nasze fp lub dopytać na sektorze o możliwość wyjazdu.
Jak sami widzicie, jest gdzie się wybrać. 7 wyjazdów w przeciągu 4 miesięcy, tak to się przedstawia na rundę jesienną. Mamy nadzieję, że w jak najliczniejszym gronie widzimy się na szlaku!
Wszyscy na wyjazd!

Poprzedni tekst

Wyjazdy 2017/18

Następny tekst

Polówki Iskry - zapisy!

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Podziel się swoją opinią i skomentuj ten wpis