Już za kilka chwil , czyli 17 października o godzinie 20:15 rozpocznie się kolejna Święta Wojna. Termin meczu może nie zachwyca, jednak jego godzina pozwala na wyjazd popołudniu, gdzie sporo osób kończy pracę, uczelnię czy inne sprawy.
Przejdźmy do konkretów. Cena biletu wynosi 50 zł. Cena transportu będzie wynosić uwaga 10zl!, wszystko będzie zależeć od liczby chętnych. Więc całkowity koszt wyjazdu wynosi jedyne 60zl !
Mamy nadzieję, że nie musimy zachęcać Was do tego wyjazdu. Gospodarze nigdy nie byli w tak złej sytuacji kibicowskiej, choć pewnie w jakiś sposób zmobilizują się na to spotkanie. Na pewno warto pojawić się tego dnia w Orlen Arenie!
Zapisywać można się poprzez stronę, fanpejdz.
Wszyscy do Płocka!

Poprzedni tekst

Regulamin wyjazdowy

Następny tekst

Zbiórka konfetti na mecz z Mieszkowem

wystawiono 2 komentarze

 1. 8 października 2018 | 17:36 —

  Nafciarki w złej sytuacji kibicowskiej? Weźcie bo sie ze śmiechu udusze…
  Pracuje niestety w tym mieście i czasem przejde sie na roposmarków. W tym sezonie byłem dwa razy i powiem wam jedno: fanatycy tam wymarli. Na lidze brak młyna, na LM 15 alkoholowych głów. Po zniknięciu GoGusi (i tak długo wytrzymali) pozostali tylko janusze i układowicze z tej śmiesznej loży. Dobijcie ich, wszyscy wiemy że metody znacie a coś mi sie wydaje że będzie to dziecinnie łatwe
  Anwil pozdrawia!

 2. Avatar photo
  9 października 2018 | 14:57 —

  Znamy sytuację Wisły w tym momencie, ale mimo wszystko na mecz z nami mobilizacje jakąś przeprowadza, innej opcji raczej nie ma. Pytanie w jakiej my liczbie się tam wybierzemy.
  Wszyscy do Płocka!

Podziel się swoją opinią i skomentuj ten wpis