Przed nami jeszcze ostatni październikowy mecz, już w ten wtorek gramy z Puławami w Hali Legionów. Mamy nadzieję, że spotkamy się na sektorze w licznym gronie. Listopad szykuje dla nas również wiele atrakcji i spotkań. Oto one.
Barcelona Lassa – Iskra Kielce 04.11
Mecz wyjazdowy. Walczymy o pierwsze miejsce w grupie.

MKS Kalisz – Iskra Kielce 06.11
Zapisy na ten wyjazd już ruszyły, także piszcie do nas jeśli chcecie się tam pojawić! Ostatnim razem byliśmy tam na finale Pucharu Polski w 300 osób. Gospodarze z ,,młynem”, prawie zawsze pełna hala, warto pojawić się na tym wyjeździe. Koszt około 45zł + bilet. Mecz zaczyna się o 20:15, także wyjazd zacznie się w późnych godzinach popołudniowych. Chętni pisać na priv bądź na fanpejdż. Można również zapisywać się na numery telefonów podawane podczas poprzednich zapisów.

Mieszkow Brześć – Iskra Kielce 10.11

Iskra Kielce – Stal Mielec 13.11
Mecz przyjaźni w Hali Legionów. Ktoś z Mielca na pewno pojawi się na sektorze, także również godnie zaprezentujmy się i zapełnijmy górę sektora E do ostatniego miejsca.

Iskra Kielce – Mieszkow Brześć 17.11
Pierwszy domowy mecz Ligi Mistrzów w tym miesiącu. Liczymy na nie mniejszą frekwencję niż przy okazji spotkania tydzień później.
Chrobry Głogów – Iskra Kielce 20.11

Iskra Kielce – Barcelona Lassa 24.11
Dla niektórych zapewne spotkanie rundy;) Biletów zapewne szybko zabraknie. Oby tym razem nasza liczba na sektorze przełożyła się na świetny doping.
Iskra Kielce – Wybrzeże Gdańsk 27.11

To nie wszystkie wydarzenia tego miesiąca. Jak zapewne każdy wie 11.11 obchodzimy jubileuszową setną rocznicę odzyskania niepodległości. Kolejny już raz wybieramy się z tej okazji na Marsz Niepodległości, w którym to maszeruje kilkadziesiąt tysięcy Polaków. Chcesz jechać z nami, pisz. Na pewno uda się ogarnąć jakiś wspólny transport.

Poprzedni tekst

,,Byłeś nafciarzem...'' -czyli relacja z wyjazdu do Płocka

Następny tekst

Szlachetna Paczka 2018!

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Podziel się swoją opinią i skomentuj ten wpis