Już w najbliższy piątek o godzinie 18:30 Iskra podejmuje kolejnego rywala w Superlidze – Gwardie Opole . Jest to ostatni mecz przed długą, bo blisko 2 miesięczną przerwą od oglądania żółto biało niebieskich. Mamy więc znakomita okazję na dobre zakończenie roku 2018! Mecz ten zbiega się również z ostatnim dniem zbiórki na szlachetną paczkę. Z tego powodu ustalamy cele na ten mecz:
– minimum 100 osób na sektorze na piątkowym meczu
– minimum 1000zl zebrane na Szlachetna Paczkę. Myślę że kwota jest spokojnie do uzbierania przez nas. Weźcie ze sobą jakieś drobne.
-cel numer 3 tym razem dla zawodników 😉 Maksymalnie 23 stracone bramki w meczu z Gwardią Opole. Jeśli próg bedzie przekroczony chłopaki podwajaja zebrana kwotę 😉 Myślimy że to będzie uczciwy układ.
To jak pomożecie? Ten mecz już w piątek o 18:30, bierzcie znajomych, kolegów i wszyscy na E !

Poprzedni tekst

Szlachetna Paczka 2018!

Następny tekst

Xi Pielgrzymka Kibiców na Jasną Górę

Wystawiono 1 komentarz

  1. 6 grudnia 2018 | 11:06 —

    Bardzo dobry pomysł z tymi bramkami. Można by coś takiego zaproponować na każdym meczu ligowym. Nie koniecznie kasa, ale żeby drużyna musiała coś zrobić – nie wiem zbudować ludzką piramidę po meczu – takie coś “z jajem”. Może to zmobilizowało by zawodników do lepszej obrony w meczach ligowych. Bo przez takie odpuszczanie jednak drużyna ma problem z koncentracją w spotkaniach LM.

Podziel się swoją opinią i skomentuj ten wpis