Dwa marcowe spotkania już zostały rozegrane, przed nami jednak jeszcze wiele spotkań, w tym miesiącu. Niektóre z nich zapowiadają się naprawdę ciekawie. A oto one.

Iskra Kielce – Wisła Płock 8.03
Zaczynamy z grubej rury. Już w ten piątek przyjeżdża Wisła. Na te spotkania myślę, nie trzeba was namawiać. Na trybunach jest spodziewana ekipa gości, dlatego nie ma innej opcji jak zapełniony sektor E!
Azoty Puławy- Iskra Kielce 13.03
Ciekawy teren wyjazdowy. W zeszłym sezonie pojawiliśmy się tam w dobrej liczbie 61 osób. Teraz termin niestety nie weekendowy. Ale bez wątpienia warto się będzie tam pojawić. Zapisy na to spotkanie już wkrótce. Będzie to można zrobić również na piątkowym meczu z Wisłą Płock.
Iskra Kielce – Mks Kalisz 16.03
Motor Zaporoże – Iskra Kielce 20.03
Stal Mielec – Iskra Kielce 23.03
Kolejny wyjazd, tym razem Mielec. Również niezbyt daleka eskapada. Póki co mecz planowany jest w sobotę. Także liczymy na niezłą frekwencję na tym wyjeździe. Kłopotem może okazać się.. hala gospodarzy. Rozgrywają oni swoje mecze w szkole, także nie wiadomo na ile biletów będziemy mogli liczyć.
Iskra Kielce – Motor Zaporoże 27.03
Decydujący mecz o awansie do ćwierćfinału Ligi Mistrzów. Liczymy na komplet na sektorze. Jeśli wrócą kontuzjowani zawodnicy nie powinniśmy się martwić o wynik na parkiecie. Nie zmienia to faktu, że musimy dać z siebie wszystko na trybunach.
Iskra Kielce – Chrobry Głogów 30.03

Poprzedni tekst

Pierwsze koty za płoty - relacja z wyjazdu do Zabrza

Następny tekst

Wyjazd do Mielca!

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Podziel się swoją opinią i skomentuj ten wpis