Stalo się. W końcu zakończyliśmy sezon ogórkowy w polskim szczypiorniaku. Pokrótce opiszemy co nas czeka w najbliższych tygodniach.

Zaczynamy w tą sobotę, pojedynek z naszymi braćmi z Mielca. Można się spodziewać przyjazdu kibiców gości, także i my w solidnej liczbie musimy pokazać się na sektorze!! Inauguracja zazwyczaj wypadała dość solidnie, ale tym razem musi być nas dwa razy więcej i musimy być 4 razy głośniej! Niech nowi zawodnicy poznają smak grania w Hali Legionów! Ten mecz już w sobotę o godzinie 16.

Mecz z Mielcem będzie również ostatnia okazja do zapisania się na wyjazd do dalekiego Szczecina, który już 7 września!

Kilka dni później odwiedza nas Górnik Zabrze. Być może pojawia się kibice gości, którzy już gościli u nas dwa lata temu. Weekend po meczu domowym z Górnikiem to powrót Ligi mistrzów i mecz z Thw Kiel. Już 3 dni później kielczanie zagrają w Opolu z tamtejsza Gwardią. Również będziemy chcieli zorganizować wyjazd na to spotkanie. Szczegóły wyjazdu będą znane na domowym spotkaniu z Górnikiem, wtedy również będzie się można na niego zapisać.

22 września wróci Liga mistrzów! Do Kielc przyjeżdża Motor Zaporoże. Wcześniej będziemy mieli okazję do rozgrzewki i przypomnienia sobie przyśpiewek na meczach ligowych. I na koniec Porto. Marzenie fanatyka. Jedyne 3100km do pokonania;)

Sporo spotkań szykuje nam wrzesień. Ale zanim on… Zacznijmy sezon od mocnego pierdolniecia! Już w tą sobotę. Godzina 16.

Wszyscy na E!!

Poprzedni tekst

Zapisy na karnety na sektor Młyn 2019/2020! OSTATNI TERMIN!!!

Następny tekst

Odbiór karnetów!

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Podziel się swoją opinią i skomentuj ten wpis