Zbliża się koniec wakacji i początek nowego sezonu! W związku z tym już teraz ruszamy z zapisami na karnety na sektor Młyn.

Karnet, podobnie jak w ubiegłym roku, kosztować będzie 280 zł, istnieje możliwość płatności w dwóch ratach (pierwsza wynosi 180 zł i płatna jest do końca sierpnia, druga rata w wysokości 100 zł płatna do końca października).

Zapisać będzie się można jedynie osobiście. Przed zakupem karnetu przypominamy, że każdy kto kupi karnet ma obowiązek stać na młynie i aktywnie dopingować. Nie ma stania lub siedzenia w innej części hali czy obok sektora Młyn. Podobnie jak w poprzednim sezonie klub będzie miał narzędzie do sprawdzania kto chodzi na mecze. W związku z tym będzie możliwe zablokowanie karnetu osobom, które kupią karnet, a na mecze chodzą jedynie wybiórczo.

Zdecydowanych zapraszamy w czwartek 8 sierpnia w godzinach 19.00-20.00 do restauracji Olimpijska. O kolejnych terminach będziemy informować na bieżąco na stronie na fb oraz w na naszej stronie, poniżej w tym wpisie.

OSTATNI TERMIN:

Czwartek 29 sierpnia od 18.30 do 19.30
Miejsce: Restauracja OLIMPIJSKA (przy Hali Legionów)

Poprzedni tekst

5 powodów, dla których warto pojawić się na meczu z Gwardią!

Następny tekst

Mamy nowy sezon!!

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Podziel się swoją opinią i skomentuj ten wpis