Trochę nas nie było na stronie. O ile facebook żył różnymi akcjami czy też informacjami, na stronie nie działo się nic. Czy coś się zmieni w tym segmencie, zobaczymy. Sezon ogórkowy w pełni jednak w klubie i naokoło niego działo się sporo. Oto przegląd po najciekawszych wydarzeniach ostatnich miesięcy.

17-krotni mistrzowie

Po raz kolejny zostaliśmy mistrzem Polski. Tak wiemy to już się stało spory kawał czasu temu, ale nie wspomnieliśmy o tym tutaj;) Miejmy nadzieję, że po raz ostatni w tych okolicznościach zdobyliśmy tytuł i wszystko będzie rozstrzygać się na parkiecie. I oczywiście z udziałem publiczności, bo póki co niestety nadal nie wiadomo jak będą wyglądać mecze od września.

Foto: Pap

Problemy finansowe

Ciągną się one za nami już od dłuższego czasu. Od 1 lipca problem stał się jeszcze poważniejszy, gdyż firma Vive, nie sponsoruje już żółto-biało-niebieskich. Powstała internetowa zbiórka dostępna po tym adresem: https://zrzutka.pl/kielcehandball , zachęcamy do wsparcia! Ale pomóc można też w inny sposób… kupując karnet. Informacje gdzie,kiedy i w jakich godzinach można się na niego zapisać podawane są na bieżąco na naszym facebooku. Karnet w tym roku kosztować będzie 330 zł. Będzie można zapłacić w ratach. Pierwsza rata wynosi 230 zł i płatna jest do końca sierpnia, druga rata w wysokości 100 zł płatna do końca listopada. Zapisać można się jedynie osobiście.Przed zakupem karnetu przypominamy, że każdy kto kupi karnet ma obowiązek stać NA MŁYNIE i AKTYWNIE DOPINGOWAĆ.

Zmiany w składzie

Przychodzą:

– Michał Olejniczak (Sms Gdańsk)

-Szymon Sićko (powrót z wypożyczenia)

-Nicolas Tournat (Nantes)

-Haukur Thrastarson (Umf Selfoss)

-Sebastian Kaczor (Sms Gdańsk)

– Sigvaldi Gudjonsson (Elverum)

Odchodzą:

-Mateusz Jachlewski (Wybrzeże Gdańsk)

-Doruk Pehlivan (Minden-wypożyczenie)

-Mariusz Jurkiewicz (koniec kariery)

-Julen Aguinagalde (Bidasoa Irun)

Haukur Thrastarson

Nowy sezon

Startujemy już 5 lub 6 września. Ligowe zmagania zaczynamy od domowego meczu z Wybrzeżem Gdańsk. ,,Święta Wojna” tym razem dopiero w grudniu. Liga mistrzów natomiast startuje kilkanaście dni później, będziemy grać wyjazdowe spotkanie z Flensburg Handwitt. W tym samym miesiącu czeka nas również ciekawy wyjazd do Zabrza!

I na koniec krótka wzmianka. Sezon zaczynamy od tradycyjnego ogniska w Chęcinach, na które zapraszamy już 8 sierpnia, w tym samym miejscu gdzie zawsze.

Do następnego!

Poprzedni tekst

Ani praca, dziewczyna, rodzina..

Następny tekst

Finał Pucharu Polski - zapisy!

Wystawiono 1 komentarz

 1. 18 lipca 2020 | 21:32 —

  Wiem że żal się z nimi rozstawać ale zapomniałeś o:
  Blaż Janc – Barca
  Julen Aginagalde – Bidasoa Irun
  Romaric Guillo – Cesson-Rennes.
  Do zobaczenia na hali!

Podziel się swoją opinią i skomentuj ten wpis