Już jutro o godzinie 18:30 zmierzymy się w rewanżowym meczu ćwierćfinałowym Ligi Mistrzów z Flensburgiem. Nie musimy pisać jak ważny jest to mecz, wie to każdy kibic naszego Klubu. Jednak chcielibyśmy, aby to spotkanie nie było jedynie ważne, ale także wyjątkowe zarówno na parkiecie, jak i trybunach. Stronę sportową musimy zostawić naszym zawodnikom, wierząc, że podołają postawionemu zadaniu, spełniając swoje jak i nasze marzenie, jakim jest awans do F4 Ligi Mistrzów. Dużo więcej możemy zrobić na trybunach jako kibice. W związku z tym kierujemy do Was mały apel, kilka próśb, dzięki którym każdy z nas zapamięta na długo to widowisko…

 

  1. Na mecz została przygotowana oprawa. Liczymy, że jej efekt przejdzie nasze najśmielsze oczekiwania. W związku z tym prosimy o nieprzestawianie w żaden sposób elementów choreografii. Każda jej część będzie spełniać swoją rolę, dlatego powinna pozostać w wyznaczonym miejscu. Uszanujmy trud i czas włożony w tą oprawę, słuchając poleceń osób prowadzących doping.

 

 

  1. Prosimy o pozostawienie w domach wszelkich gadżetów typu wachlarz czy trąbka. Tego dnia naszym największym orężem powinna być koszulka, szal oraz gotowe do dopingu przez całe spotkanie gardło. Niech tego dnia Młyn nie ogranicza się do sektora E, niech cała hala żyje meczem i fanatycznie dopinguje naszą drużynę. Ponadto tego dnia spotkanie nie zaczyna się dla nas wraz z pierwszym gwizdkiem sędziego, zaczynamy rozkręcać całe zamieszanie już podczas rozgrzewki! CAŁA HALA NA STOJĄCO, WSZYSCY NA ŻÓŁTO!

 

 

  1. Sezon nie kończy się na środowym meczu. Ledwo zakończy się rywalizacja z Flensburgiem, a na horyzoncie pojawią się już finałowe mecze Play-off z Wisłą Płock (Tak, wiemy, czeka nas jeszcze trzecie starcie półfinałowe z MMTS-em Kwidzyn, ale liczymy, że będzie to tylko formalność!). W związku z tym na meczu z Flensburgiem będziemy zbierać fundusze na oprawę meczów finałowych. Prosimy o nie przechodzenie obojętnie obok osób zbierających pieniążki do puszek. Przy szatniach będzie można również kupić nasze kubki, a dochód z ich sprzedaży także zostanie w pełni przeznaczony na kolejne oprawy. Pamiętajcie, liczy się każda złotówka. Oprawy powstają dzięki Wam, my je tylko wykonujemy 😉

 

 

  1. I ostatnie, trochę hipotetyczne.. Jeśli pod koniec spotkania sytuacja na parkiecie będzie wydawać się klarowna na naszą korzyść, nie patrzmy na to czy jesteśmy przy piłce czy bronimy, zróbmy na trybunach taki kosmos, jakiego jeszcze nie było. Niech fanatyczny doping wszystkich sektorów sprawi, że ta hala odleci.

 

 

Pisząc ten tekst już mamy ciarki na plecach. Widzimy jak wszystko powoli dopinane jest na ostatni guzik od strony sportowej, technicznej i kibicowskiej, i czujemy, że to już tylko kilkadziesiąt godzin do pierwszego gwizdka. Mamy nadzieję, że i Wy podzielacie nasze emocje, i na mecz przyjdziecie mega naładowani, a cała energia eksploduje podczas spotkania.

 

fot. Tomasz Fąfara

To by było na tyle, reszta należy do Was! Prosimy o udostępnianie tego artykułu we wszelkich możliwych miejscach. Niech każdy kibic, który tego dnia będzie obecny na meczu, wie po co na niego przyszedł!

Ultras Iskra Kielce

Poprzedni tekst

Iskra Kielce - Mieszkow Brześć 26.03.2016 (fot. Tomasz Fąfara)

Następny tekst

Na zawsze w naszych sercach! Za nami Turniej Pamięci Bogusia Miraszewskiego

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Podziel się swoją opinią i skomentuj ten wpis