Jak co roku organizujemy ognisko kibiców Iskry!
Impreza odbędzie się już za tydzień, w sobotę, 23 lipca, na placu pod Zamkiem w Chęcinach! Początek zaplanowano na godz. 18:30.

Wstęp to jedyne 10 zł, przy czym w cenę wliczona jest już świeżutka kiełbasa, chleb, napoje, przekąski oraz nasz nowy gadżet, który niech może zostanie dla Was niespodzianką i zachętą.. 🙂
Dodatkowy asortyment we własnym zakresie 🙂
Mile widziane osoby towarzyszące. W razie potrzeby znajdzie się miejsce na rozłożenie namiotu 🙂

Zapraszajcie znajomych!
 
UWAGA! Informujemy również, że podczas ogniska będziecie mogli zakupić kubek Iskry z naszą oprawą z meczu z Vardarem (cena 15 zł) oraz zapisać się na karnet na nowy sezon!
Na karnet można zapisać się jedynie OSOBIŚCIE, nie przez kolegę, wujka, brata itp. Jeżeli ktoś nie będzie miał możliwości pojawić się na ognisku, będzie można dokonać zapisu w innym terminie, który zostanie podany w najbliższym czasie. O wszelkich szczegółach będziemy informować na bieżąco.
I tu mała uwaga i prośba..
Karnet jest nagrodą za chodzenie w miarę możliwości na wszystkie mecze drużyny, niezależnie od rangi przeciwnika. Z tego względu prosimy, aby każdy przed zakupem karnetu zastanowił się, czy na pewno będzie mógł pojawiać się na sektorze regularnie oraz czy w ubiegłym sezonie nie korzystał z karnetu jedynie podczas meczów z Płockiem oraz spotkań Ligi Mistrzów. Wiemy ile było zapisanych osób, wiemy również ile tych osób faktycznie chodziło, osoby, które chodziły na większość spotkań łatwo skojarzyć, więc nie problem to zweryfikować. Od nowego sezonu będziemy starali się pilnować tego jeszcze bardziej.

ZAPRASZAMY NA OGNISKO !!
Poprzedni tekst

Rusza Wakacyjny Konkurs Fotograficzny 2016!

Następny tekst

Karnety na Młyn! Ważne!

wystawiono 2 komentarze

  1. 20 lipca 2016 | 08:04 —

    Cześć
    Trzeba się jakoś zapisywać/zgłaszać? Czy wystarczy przyjechać xD?

Podziel się swoją opinią i skomentuj ten wpis