Druga runda zbliża się wielkimi krokami. Mamy dla Was zatem kilka ważnych informacji, przekazujcie je dalej, szczególnie osobom, które na co dzień nie korzystają z internetu!

 1. Najważniejsza – do końca stycznia trzeba wpłacić drugą ratę za karnet. Pierwsza możliwość w sobotę w Plejadzie na głównej sali (godzina 14-16), przy okazji meczu MŚ Polska-Brazylia.
  Można dokonać wpłaty także przelewem na konto, w tej sytuacji prosimy o kontakt na priv https://www.facebook.com/iskra.kielce/, w celu ustalenia szczegółów. Nie zwlekajcie z płatnością! Nieopłacone karnety będą blokowane!
 2. W sobotę będzie można także zapisać się na drugą serię bluz. Pojawiła się nowa wersja kolorystyczna (zdjęcia poniżej). Cena bluzy 90 zł. Pieniądze należy wpłacić od razu przy zapisie.
  Im szybciej zbierzemy odpowiednią liczbę chętnych, tym szybciej bluzy zostaną zamówione, dlatego w miarę możliwości prosimy o nie zwlekanie z zapisami. Wstępnie zamówienia zbieramy do 28.01.2017.
  Prosimy o przekazywanie informacji o zapisach dalej.
  Jeśli ktoś nie może się pojawić, zamówienia przyjmujemy na mailu brc10@wp.pl
 3. Można będzie także w tym dniu nabyć czapkę Iskry (zdjęcie poniżej). Cena to 25 zł. Zostały ostatnie sztuki więc kto pierwszy ten lepszy. Zakupić będziecie mogli także kubek z naszą oprawą z meczu z Vardarem (zdjęcie poniżej). Cena to 15 zł.

Poprzedni tekst

IX Pielgrzymka Kibiców Na Jasną Górę - relacja

Następny tekst

Godzina i miejsce zbiórki na wyjazd do Celje!

wystawiono 2 komentarze

 1. 23 stycznia 2017 | 09:41 —

  Na jaki adres mailowy można wysłać zamówienie na bluzy?

 2. Avatar photo
  23 stycznia 2017 | 12:43 —

  W artykule jest podany mail 🙂

Podziel się swoją opinią i skomentuj ten wpis