Pieniądze są nieodłącznym elementem sportu. Również my, jako kibice, bez nich nie dotarlibyśmy do tak szerokiego grona odbiorców, jak się to udało. Dlatego wychodzimy z inicjatywą do Was. Jeśli masz jakąś usługę/firmę, którą chciałbyś zareklamować, zgłoś się do nas. Z pewnością uda nam się dogadać w kwestii szczegółów współpracy.

Jednym z naszych najbliższych projektów będzie kalendarz kibicowski. Oferujemy na nim miejsce reklamowe. Cenę reklamy ustalamy indywidualnie. Wstępnie jest w planach wykonanie dość dużej ilości sztuk kalendarza, gdyż cieszą się one sporym zainteresowaniem. W tym roku powinno być ono jeszcze większe ze względu na nowy format, który planujemy wydać.

Nie jest to oczywiście jedyna oferta dotycząca naszych działań. Możemy podjąć bliższą i dłuższą współpracę, dotyczącą również innych aspektów, takich jak gazetka kibicowska, strona internetowa, którą odwiedza wielu kibiców czy też organizacja wyjazdów. Obie strony z pewnością wyniosłyby z tych rozwiązań wiele korzyści, gdyż nasza reklama docierałaby do wielu kibiców nie tylko z województwa świętokrzyskiego, ale również poza jego granice. Jeśli jesteście zainteresowani piszcie na adres mail: kontakt@iskrakielce.pl lub na nasz fanpejdż Iskra Kielce na Facebooku.

Poprzedni tekst

Oczami ultrasa - rozmowa z członkiem grupy BRC'10

Następny tekst

Szlachetna Paczka 2017! Pomagamy!

Wystawiono 1 komentarz

  1. 26 października 2017 | 11:35 —

    Czesc, jakie są koszty takiej reklamy?
    Proszę o kontakt tel 502907210

Podziel się swoją opinią i skomentuj ten wpis