W Lidze Mistrzów emocje dla nas skończyły się. Nie oznacza to jednak końca emocji na ligowych parkietach. Oto nasza ściągawka, gdzie jeszcze można pojechać za naszą drużyną w tym roku.

1.05 -Kalisz
Ten wyjazd już na początku miesiąca, zapisy tylko do niedzieli 29.04, więc nie będziemy się nad nim rozpisywać. Jednocześnie zachęcamy tych, którzy chcą spędzić majówkę w nieco inny sposób do kontaktu z nami.

13.05 – Kalisz
Tak, to nie pomyłka, znów wyjazd do Kalisza. Tym razem finał pucharu Polski odbędzie się niejako w kolebce piłki ręcznej w naszym kraju. Naszym rywalem będzie zespół z Puław, więc kibicowsko będzie to mniej atrakcyjny rywal niż nasi odwieczni rywale. Jednak warto wybrać się tego dnia w podróż do Wielkopolski i udowodnić kto rządzi zarówno na parkiecie jak i trybunach w polskim handballu. Zapisy na ten mecz już wkrótce, śledźcie nasze fanpejdze i stronę.

15.04 Puławy/Głogów
Dwa dni po pucharze mamy wyjazd na półfinałowy mecz mistrzostw Polski. Faworytem wydaje się być ekipa z Puław, która wygrała pierwsze spotkanie. Wyjazdy tam zawsze był ciekawe, nie inaczej będzie tym razem;) Dlatego również będziemy chcieli jechać tam w przyzwoitej liczbie.

31 maj – Płock
Tam gdzie zawsze jak się nam zdaje, czyli do Płocka prowadzą póki co drogi, jeśli chodzi o finały. Ciekawa sytuacja u gospodarzy na trybunach wymusza wręcz na nas dobre pokazanie się na trybunach Orlen Areny. Będzie spora szansa na przekrzyczenie gospodarzy, którzy są w ewidentnym kibicowskim dołku.
4 wyjazdy, jest spośród czego wybierać. A może ktoś pokusi się o wszystkie? Zapisy konsekwentnie będą udostępniane na facebooku i stronie, bądźcie czujni!

Poprzedni tekst

A teraz powiedz... Czy naprawdę chcesz tego awansu?

Następny tekst

Jedź z nami do Kalisza po kolejne trofeum!

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Podziel się swoją opinią i skomentuj ten wpis