Kolejny termin odbioru karnetów to wtorek (25.09.2018) przed meczem z Pogonią Szczecin. Szukajcie nas w restauracji Olimpijska w godzinach 17:30-18:15. Po 18:15 nie będzie możliwości odebrania karnetu. Prosimy o zapoznanie się z regulaminem, aby w trakcie sezonu nie wynikały żadne nieporozumienia:

Regulamin „Kieleckiego Młyna” w Hali Legionów

 1. „Młyn” jest miejscem, w którym przed meczem gromadzą się członkowie Iskra Kielce (dalej IK), członkowie Klubu Kibica Vive Kielce (KKV), Klubu Kibica Żółto-Biało-Niebiescy (ŻBN) i wszystkie osoby chętne do dopingu dla drużyny, chcący w jak najbardziej aktywny aczkolwiek kulturalny sposób dopingować kieleckiej drużynie.
 2. Przebywając w „Młynie”, osoby w nim obecne mają obowiązek:
  1. Aktywnego, kulturalnego dopingu dla drużyny przez cały czas trwania meczu,
  2. Ubrania w żółte koszulki lub barwy klubowe
  3. Stosowania się do zaleceń osoby prowadzącej doping,
  4. Wzajemnego szacunku wobec innych osób przebywających na sektorze.

Jednocześnie na sektorze Młyn zabronione jest używanie trąbek i podobnych urządzeń oraz ograniczenie do absolutnego minimum używania telefonów komórkowych.

 1. Osobę prowadzącą doping (wraz z bębnami) wyznacza IK, za oprawy odpowiedzialna jest IK, o rozmieszczeniu grup i flag kibiców decydują ustalenia poczynione z Klubem (centralne miejsce IK, bok od sek. F – ŻBN, sektor V1 – KKV ). Flagi powinny być zawieszone na minimum 20 minut przed meczem (nie dotyczy meczów z oprawami), w przypadku braku powieszonej flagi, inna grupa może zająć dane miejsce nie niszcząc konstrukcji pod ewentualne inne.
 2. Warunkiem przebywania osób w „Młynie” jest przestrzeganie zasad niniejszego regulaminu.
 3. Osoby, które nie przestrzegają regulaminu mogą utracić możliwość przebywania w sektorze „Młyn”
 4. W trakcie trwania zawodów sportowych na terenie „Młyna” obowiązuje całkowity zakaz spożywania posiłków i alkoholu.
 5. Wejście dla posiadaczy karnetów MŁYN odbywa się przez główne drzwi.
 6. Posiadacz karnetu zobowiązany jest do obecności na minimum 66% meczów ligowych. Weryfikacje odbędą się 14.12.2018, 18.03.2019 oraz po zakończeniu sezonu. Posiadaczowi karnetu, który będzie miał niższy procent obecności na meczach zostanie zablokowany  karnet bez możliwości zwrotu pieniędzy.
 7. Osoba kupująca karnet na sektor Młyn jest ZOBOWIĄZANA do stania na tym sektorze. Osobom zajmującym miejsce w innej części hali lub siedzącym obok sektora Młyn również będą blokowane karnety. Będzie to weryfikowane w terminach wymienionych w punkcie powyżej.

 

WSZYSCY NA MŁYN!

Poprzedni tekst

Rozkład jazdy - wrzesień!

Następny tekst

Nord Stream 2 - a idź Pan z tym w cholerę, czyli sprawa honoru

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Podziel się swoją opinią i skomentuj ten wpis