Jesteśmy już po pierwszym spotkaniu w tym miesiącu. Iskra wybrała się do Piotrkowa i jak można się było spodziewać odniosła przekonywujące zwycięstwo. Ale emocje dopiero przed nami, a oto lista spotkań w październiku:
Iskra Kielce – IFK Kristianstad (6.10)
Dwa ważne ze sportowego punktu mecze w Lidze Mistrzów w tym miesiącu. I my również musimy pokazać się z jak najlepszej strony na trybunach.

Iskra Kielce – Mmts Kwidzyn (9.10)
Powrót byłego asystenta Talenta Dujshebajewa, Tomka Strząbały. Z pewnością będzie to ważny dla niego mecz. Dla nas na sektorze okazja do zwiększenia procentów obecności na meczach ligowych;) Frekwencja na ostatnim meczu ligowym z Pogonią nie zachwyciła, dlatego liczymy na waszą wysoką frekwencję na sektorze tego dnia.

Iskra Kielce – Vardar Skopje (14.10)
Najciekawszy mecz w Hali Legionów w tym miesiącu. Może być tym ciekawszy, że sektor gości tego dnia zapełni się kibicami gości, którzy już kiedyś nas odwiedzili.

fot. Patryk Ptak (vtkielce.pl)

Wisła Płock – Iskra Kielce (17.10)
Święta wojna. Pierwszy oficjalny mecz między dwoma najlepszymi drużynami w Polsce. Tradycyjnie będziemy chcieli pojechać tam w jak najlepszej liczbie. Ostatnim razem na tygodniu byliśmy tam w 110 osób. Celem na tej wyjazd będzie liczba trzycyfrowa. Zapisy już wkrótce, bądźcie czujni!

Tylko 4 mecze w tym miesiącu, warto pojawić się na każdym z nich. Dla nas najważniejszy będzie mecz w Płocku, choć nie zapominamy oczywiście o meczach w Hali Legionów.
Wszyscy na E! Wszyscy do Płocka!

Poprzedni tekst

Nord Stream 2 - a idź Pan z tym w cholerę, czyli sprawa honoru

Następny tekst

Regulamin wyjazdowy

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Podziel się swoją opinią i skomentuj ten wpis