Do końca roku pozostało jeszcze pięć spotkań, cztery ligowe oraz jeden w europejskich pucharach. Zapraszamy na krótki rozkład jazdy.

6.12.2023 Pick Szeged – Iskra Kielce

Ostatni w tym roku mecz Ligi Mistrzów. Jest to wyjazd do dobrze nam znanego już Segedyna. Pick zajmuje szóste miejsce w tabeli grupy A z dorobkiem dziewięciu punktów i traci do Iskry trzy punkty. Zawodnikiem Picku jest Słoweniec Dean Bombac, który spędził u nas dwa sezony.
Poprzedni mecz: Iskra Kielce – Pick Szeged 27-27

9.12.2023 Iskra Kielce – Wybrzeże Gdańsk

Pojedynek domowy z jedną z najbardziej utytułowanych drużyn w historii polskiej piłki ręcznej. Niedawno nastąpiła zmiana na stanowisku trenera i Mariusza Jurkiewicza zastąpił były selekcjoner reprezentacji Polski Patryk Rombel. W Wybrzeżu występują dwaj zawodnicy w przeszłości związani z naszym klubem, tj. Damian Domagała oraz wychowanek Piotr Papaj.
Poprzedni mecz: Wybrzeże Gdańsk – Iskra Kielce 28-41

13.12.2023 MKS Kalisz – Iskra Kielce

Ostatni wyjazd w tym roku. W Kaliszu także spotkamy zawodników związanych z naszym klubem, a mianowicie wychowanka Krzysztofa Szczecinę oraz grającego przez 3 lata w Iskrze Mateusza Kusa.
Poprzedni mecz: Iskra Kielce – MKS Kalisz 40-29

17.12.2023 Iskra Kielce – Górnik Zabrze

Pojedynek z pucharowiczem, który z sukcesami reprezentuje Polskę w rozgrywkach Ligi Europejskiej i niedawno zameldował się w kolejnej rundzie tych rozgrywek. Myślę, że możemy się spodziewać bardziej wyrównanego pojedynku niż w większości spotkań ligowych. Ich trenerem jest bardzo dobrze znany naszej publiczność Tomasz Strząbała. W składzie jest także Sebastian Kaczor, który spędził rok w naszym klubie.
Poprzedni mecz: Górnik Zabrze – Iskra Kielce 32-36

20.12.2023 Iskra Kielce – Wisła Płock

Last but not least. Święta wojna. Mecz na który wszyscy czekamy, na który nie musimy się specjalnie mobilizować. Rywala też nie trzeba przedstawiać. Obie drużyny w Superlidze jak dotąd pozostają niepokonane. W tym przypadku rozkład jazdy jest dobrze wszystkim znany.
Poprzedni mecz: Wisła Płock – Iskra Kielce 30-25 (Finał Pucharu Polski)

Wszyscy na E!

Poprzedni tekst

Artysta na skrzydle...

Następny tekst

189 i liczymy od nowa, czyli relacja z meczu z Wisłą!

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Podziel się swoją opinią i skomentuj ten wpis