Po Mistrzostwach Europy wracamy do żółto biało niebieskiej rzeczywistości. Zapraszamy na krótką zapowiedź tego, co czeka nas w lutym.

03.02.2024 Unia Tarnów – Iskra Kielce

Rundę wiosenną zaczniemy od wyprawy do Tarnowa. W tym meczu możemy spodziewać się debiutu Sandro Mestricia i Hassana Kaddaha. W drużynie Unii gra dobrze znany kieleckiej publiczności wychowanek Paweł Podsiadło, który też w tym sezonie jest najlepszym strzelcem Tarnowian.
Poprzedni mecz: Iskra Kielce – Unia Tarnów 45-24

07.02.2024 Iskra Kielce – Piotrkowianin Piotrków Trybunalski

Do własnej hali powrócimy pojedynkiem z Piotrkowianinem. Jest to “najbliższy” nam przeciwnik w Superlidze, jeśli weźmiemy pod uwagę odległość między miastami.
Poprzedni mecz: Piotrkowianin Piotrków Trybunalski – Iskra Kielce 26-45

10.02.2024 Azoty Puławy – Iskra Kielce

Kolejne spotkanie ligowe to wyjazd do Puław. Drugim trenerem Puławian jest nasz były prawy skrzydłowy Patryk Kuchczyński.
Poprzedni mecz: Iskra Kielce – Azoty Puławy 39-23

14.02.2024 Iskra Kielce – THW Kiel

Jak Walentynki to tylko z ukochaną Iskrą. Do Hali Legionów zawita dobrze nam znany rywal z Kilonii. W tym sezonie THW radzi sobie bardzo dobrze i jest liderem naszej grupy, mając 3 punkty przewagi nad nami. Miejmy nadzieję, że nasi gracze nie będą musieli posypać głowy popiołem i zwycięstwem zaczniemy marsz do FINAL4. Jazda z Zebrami!
Poprzedni mecz: THW Kiel – Iskra Kielce 35-31

17.02.2024 Iskra Kielce – Ostrovia Ostrów Wielkopolski

Kolejnym przeciwnikiem będzie zespół z Ostrowa Wielkopolskiego. Zawodnikiem Ostrovii jest nasz były skrzydłowy Bartłomiej Tomczak. Trenerem drużyny jest były selekcjoner reprezentacji kobiet Kim Rassmusen.
Poprzedni mecz: Ostrovia Ostrów Wielkopolski – Iskra Kielce 27-38

22.02.2024 PSG – Iskra Kielce

Kolejne spotkanie w Lidze Mistrzów to wyprawa do Paryża. Bardzo trudny dla nas teren, nie udało nam się do tej pory wygrać w hali rywali, ale może tym razem się uda. Najlepszym strzelcem PSG w rozgrywkach Ligi Mistrzów jest Kamil Syprzak.
Poprzedni mecz: Iskra Kielce – PSG 30-29

24.02.2024 Gwardia Opole – Iskra Kielce

Nie ma chwili wytchnienia, prosto z Paryża przeniesiemy się do Opola, gdzie zmierzymy się z tamtejszą Gwardią. Trenerem Gwardii jest dobrze wszystkim znany Bartosz Jurecki. W Opolu gra wypożyczony od nas Piotr Jędraszczyk.
Poprzedni mecz: Iskra Kielce – Gwardia Opole 37-24

29.02.2024 Iskra Kielce – Kolstad

Luty zamkniemy pojedynkiem z Kolstad. Zespołu z Norwegii nie można lekceważyć, w tym sezonie urwali oni punkty PSG i THW Kiel. W szeregach Kolstad występuje Islandczyk Sigvaldi Gudjonsson, który spędził u nas dwa sezony.
Poprzedni mecz: Kolstad – Iskra Kielce 30-32

To by było na tyle tej zapowiedzi, widzimy się na trybunach. Ave Iskra!

Poprzedni tekst

Zapisy na softshelle!

Następny tekst

Iskra Kielce - THW Kiel, czyli iskierka nadziei na lepsze jutro

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Podziel się swoją opinią i skomentuj ten wpis