Sezon ogórkowy zbliża się ku końcowi, czas zacząć poważnie myśleć o nadchodzącym sezonie! Wyzwań na pewno będzie co nie miara. Jakby mało już było samego dopingu, opraw, wyjazdów, to jeszcze kilka osób z naszej kibicowskiej rodziny wpadło na pomysł, żeby zacząć wydawać gazetkę kibicowską! A jeśli już mówimy o tym głośno, to… cóż, odwrotu nie ma! Oficjalnie możemy powiedzieć, że tuż przed pierwszym meczem ligowym naszej drużyny w tym sezonie, światło dzienne ujrzy pierwszy numer naszego zinu. Chcielibyśmy, aby gazetka ukazywała się co ok. 1-2 miesiące i mamy nadzieje, że na chceniu się nie skończy 🙂 Jest jednak w związku z tą inicjatywą parę niejasności…

Pierwsza! Marzy nam się, aby gazetka pojawiała się na meczach w Hali Legionów. Normalnie, namacalnie, na papierze. Jednak nie trzeba chyba nikomu mówić, że wiąże się to oczywiście z kosztami. Na chwilę obecną pierwszy numer gazetki planowany jest w wersji elektronicznej, jednak plany zawsze można zmienić 🙂 Jeśli ktoś z Was chciałby w jakikolwiek sposób wesprzeć naszą inicjatywę, zachęcamy aby napisać do nas i porozmawiać na ten temat!

Druga! Nasza gazetka wciąż nie ma tytułu. Dlatego ogłaszamy na ów tytuł konkurs. Konkurs, oczywiście, z nagrodami! Autor najlepszego tytułu otrzyma dwa nasze gadżety – kubek oraz smycz. Na propozycje czekamy do soboty (10.09.2016) do północy. Pomysły możecie pisać w komentarzach pod tym artykułem, a także pod przypiętym postem na naszym głównym fanpejdżu na facebooku (https://www.facebook.com/iskra.kielce/). Najlepszy tytuł wybierzemy w naszym gazetkowym, redakcyjnym gronie, a zwycięzca zostanie ogłoszony w niedzielę na pośrednictwem facebooka oraz strony.

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie. Jednocześnie jesteśmy ciekawi Waszych opinii o gazetkowej inicjatywie. Swoimi przemyśleniami również możecie podzielić się w komentarzach. Do zobaczenia w pierwszym numerze!

Redakcja

Poprzedni tekst

Karnety na Młyn! Ważne!

Następny tekst

Zapowiedź meczu z Wybrzeżem Gdańsk!

Wystawiono 1 komentarz

  1. 8 września 2016 | 21:42 —

    moja propozyzja: Iskra Codzienna

Podziel się swoją opinią i skomentuj ten wpis