Niedawno zakończyliśmy organizowaną wraz z Klubem akcję Szlachetna Paczka. Wspólnymi siłami udało się zebrać potrzebne produkty. Część rzeczy została zebrana podczas meczów z Vardarem i Wisłą, reszta zakupiona została z pieniędzy, które w trakcie tych spotkań zebraliśmy dzięki Wam wszystkim do puszek. W tym roku udało nam się zebrać prawie 1500 zł, za co serdecznie Wam dziękujemy!
Swój wkład w tworzenie paczki mieli także zawodnicy, z którymi zrobiliśmy zakupy. Produkty zostały spakowane wspólnie podczas Dzikiego Meczu. Następnego dnia zakupiliśmy jeszcze sprzęt AGD i paczki zostały dostarczone do rodzin. Dziś, przed świętami, dostarczyliśmy także bardzo potrzebny Pani Krystynie węgiel. Szlachetną Paczkę 2016 możemy zatem uznać za zakończoną i udaną, ponieważ tym razem udało nam się pomóc 4-osobowej rodzinie oraz mieszkającej samotnie 77 letniej Pani Krystynie, u której mieliśmy okazję się pojawić i zobaczyć łzy radości w jej oczach. To właśnie najpiękniejsze w tej akcji, finał, podczas którego możemy wspólnie przeżywać radość i szczęście. Uczucie, które towarzyszy w takim momencie jest nie do opisania. Każdemu, kto w jakikolwiek sposób przyłączył się do tej akcji ogromne DZIĘKUJEMY!

Dziękujemy Klubowi za włączenie się do akcji oraz wszystkim kibicom, którzy dołożyli swoją cegiełkę, aby te paczki powstały. Mamy nadzieję, że wkład wszystkich w tą akcję sprawił, że rodziny, które wybraliśmy będą mogły w radości i spokojnej atmosferze spędzić nadchodzące święta. W tym miejscu nie pozostaje nam chyba nic innego jak zaprosić wszystkich do włączenia się w akcję w kolejnym roku, mając nadzieję, że będzie równie bądź jeszcze bardziej udana. Zachęcamy również wszystkich do dzielenia się z nami informacjami o podobnych inicjatywach. Razem tworzymy wielką siłę!

Poprzedni tekst

Zapowiedź meczu z KS Meble Wójcik Elbląg

Następny tekst

IX Pielgrzymka Kibiców Na Jasną Górę - relacja

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Podziel się swoją opinią i skomentuj ten wpis