Po przerwie spowodowanej meczami reprezentacji, nasi zawodnicy wracają do walki o złoto Mistrzostw Polski. W półfinale czaka nas dwumecz z drużyną z Kwidzyna. Pierwszy mecz odbędzie się na wyjeździe, dlatego już dziś ruszamy z mobilizacją i zapisami na ten pojedynek. Odbędzie się on w sobotę, 13 maja o godzinie 13.00. Bilety w cenie 18 zł – bilet normalny oraz 10 zł – bilet ulgowy (uczniowie, studenci, emeryci, renciści – po okazaniu legitymacji oraz osoby niepełnoprawne). Co do transportu, jego koszt zależy od liczby chętnych, ale zmieści się on w granicach 80-90 zł. Zapisy prowadzimy do środy, 10 maja do godziny 12.00.

Jest jeden z trzech wyjazdów, jakie czekają nas jeszcze w tym sezonie i jednocześnie najdalszy. Dlatego warto pojawić się w Kwidzynie w dobrej liczbie i dobrze się zaprezentować!

Zapisy i więcej informacji pod nr. telefonu 661 370 828

Śledźcie naszą stronę i profile na facebook’u ponieważ tam, pojawią się szczegółowe informacje odnośnie wyjazdu, gdy tylko zostaną one ustalone.

Poprzedni tekst

Zwycięstwo i wyjazdowy rekord, Święta Wojna znów dla Iskry! – relacja z wyjazdu

Następny tekst

Złoto dla debiutantów. Bezpośrednie Zaplecze wygrało II Turniej Pamięci Bogusia Miraszewskiego!

wystawiono 2 komentarze

 1. 5 maja 2017 | 23:43 —

  O której byłby ten wyjazd?
  A co z Pucharem Polski? Są już bilety na ebilet.

  • Avatar photo
   6 maja 2017 | 21:23 —

   Wyjazd planowany jest rano ok godziny 8.00
   Co do Pucharu Polski to nie masz się co martwić o bilety, bo pula dla klubu jest zarezerwowana, więc teraz czekaj na oficjalne info o zapisach.

Podziel się swoją opinią i skomentuj ten wpis