Przed meczem z Chrobrym Głogów pojawił się na naszym fanpage’u wpis, w którym uprzedzaliśmy, że jeśli frekwencja na Młynie na meczach ligowych nie ulegnie poprawie, zaczniemy egzekwować regulamin sektora dopingującego i będziemy blokować karnety. Sytuacja, która zaistniała na dzisiejszym meczu wymusza na nas błyskawiczne reakcje.

Komunikujemy, iż od meczu z PSG WSZYSTKIE karnety na sektor Młyn zostają ZABLOKOWANE, i każdy posiadacz takiego karnetu przed każdym meczem będzie musiał odebrać bilet przed halą od wyznaczonych osób. Bilet taki pozwoli mu wejść na halę. Dotyczy to wszystkich grup kieleckiego młyna (IK, ŻBN, KKV). Bilety na mecze Ligi Mistrzów będzie można odbierać na max 30 minut przed meczem, natomiast na meczach ligowych do momentu rozpoczęcia spotkania. Notoryczny brak obecności na meczach ligowych skutkować będzie odmową wydania biletu na mecze Ligi Mistrzów.

Decyzję swoją motywujemy tym, że frekwencja na meczach ligowych drastycznie spadła. Kieleccy kibice, przykro nam to mówić, stali się w dużej mierze kibicami Ligi Mistrzów. Problem zaczyna być nawet jeszcze większy, gdyż wiele osób nie emocjonuje się już nawet meczami LM z teoretycznie słabszymi rywalami, co można było zaobserwować między innymi na meczu z Aalborgiem. Wiemy, że problem jest bardziej globalny i dotyczy całej hali, ale jeśli najbardziej fanatyczny sektor hali nie będzie od siebie wymagał i dawał przykładu, to nie mamy co liczyć na rozwój naszych trybun. Wprowadzone mechanizmy pozwolą nam weryfikować frekwencję poszczególnych osób na meczach.

Jesteśmy świadomi, że nasza decyzja uderza niejako w osoby, które regularnie pojawiają się na Hali Legionów, jednak liczymy, że zrozumieją oni naszą decyzję, która spowodowana jest tylko i wyłącznie chęcią poprawy atmosfery na hali.

[AKTUALIZACJA]

Nastąpiła mała zmiana planów. Frekwencję będziemy kontrolować w nieco inny sposób. Karnety pozostają niezablokowane, normalnie wchodzimy za ich pomocą na halę. Jednak po wejściu na halę, po prawej stronie przy szatniach, zawsze będzie stał ktoś, u kogo trzeba się ‘odnotować’ na liście. Jeśli ktoś przyjdzie na mecz kilka minut przed spotkaniem, to zawsze może się dopisać w przerwie meczu na Młynie. Taki system będzie wygodniejszy i dla nas, i dla Was. W Waszym interesie jest odnotować się na liście, gdyż brak obecności przez kilka spotkań (szczególnie ligowych) będzie skutkować zablokowaniem karnetu bez żadnych ostrzeżeń.

Ultras Iskra Kielce

Poprzedni tekst

Szlachetna Paczka 2017! Pomagamy!

Następny tekst

"Co się porobiło z tą krainą złą..." - subiektywnie okiem kibica

Wystawiono 1 komentarz

  1. 22 listopada 2017 | 09:54 —

    Popieram! Mam normalny karnet i chodzę na wszystkie mecze, a wczorajsza sytuacja na młynie była delikatnie mówiąc “dziwna”. Terminarz jest znany na parę spotkań naprzód i możecie się dogadać między sobą tak aby ta obsada młyna jakaś minimalna była zawsze – normalne, że zawsze może coś wypaść, ale decydując się na młyn chyba wiedzieliście co robicie i jaki jest regulamin?

Podziel się swoją opinią i skomentuj ten wpis