Od czego by tu zacząć… jak wygląda mój wymarzony wyjazd…? Sprawa jest prosta, po pierwsze dobra ekipa. Nie ważne czy jedziemy w 3 czy w 50 osób, czy się znamy czy nie, jeśli czujemy ten sam wyjazdowy klimat to nawet najdalsza eskapada mija tak, jakbyśmy dopiero co wyruszyli. Po drugie ciekawy teren, nie trzeba tu długo wyjaśniać, każdy z nas zna ten dreszczyk emocji towarzyszący halą w Piotrkowie, Puławach czy Płocku. Jest to jeden z głównych czynników, które czynią mecze wyjazdowe, kwintesencją kibicowania. I po trzecie to “coś”. Jest to uczucie ciężkie do opisania, które pojawia się już z rana wraz z porannym otworzeniem oczu i towarzyszy mi przez cały dzień, aż po ich zamknięcie. Jest to takie połączenie wewnętrznej ekscytacji wraz z zaciekawieniem, co tego wyjątkowego dnia przygotuje nam los.
Obecny sezon pod względem wyjazdów nie powala. Składa się na to wiele czynników, których nie będę tutaj poruszał (kto chce się dowiedzieć zapraszam na “młyn”). Co nie zmienia faktu, iż kilka fajnych akcji udało nam się na wyjazdach przeprowadzić. I teraz bez większego rozwlekania przechodzimy do meritum.
Nadchodzi druga sobota kwietnia, a my zamiast uczyć się do matury, plewić w ogródku, robić nadgodzin w robocie, czy spać do południa, zbieramy się pod Halą Legionów i wyruszamy w eskapadę do Legionowa, gdzie nasza ukochana Iskra gra “ligówkę” – taką jak tysiąc innych. Nie chce wróżyć z fusów, ale chłopaki mecz pewnie wygrają. No i co z tego? Jedziemy tam, by godnie reprezentować nasz klub, by przeżyć niesamowite chwile i móc o nich opowiadać przez następne miesiące. Dodam, iż termin (sobota) oraz niska cena (45 zł) powinny dodatkowo wpłynąć na naszą frekwencje. Wierzę w to, że te słowa dotrą do Nas wszystkich i godnie zameldujemy się na obcym terenie. Namawiajmy znajomych, udostępniajmy informacje i jedźmy, jedźmy by wspólnie cieszyć się pasją, która zaraziła nas już od lat! ISKRA ON TOUR!
A teraz suche informacje dla leniwych 🙂
Kierunek – Legionowo
Termin – 14.04 (sobota)
Cena – 45 zł
Zapisy do 11.04 do godz. 21.00, prowadzone pod nr tel: 661 370 828

Poprzedni tekst

Z perspektywy barierki...

Następny tekst

Relacja z wyjazdu do Legionowa

Wystawiono 1 komentarz

  1. 5 kwietnia 2018 | 20:34 —

    Tak trochę dla jasności: w cenę wliczony jest bilet na mecz?

Podziel się swoją opinią i skomentuj ten wpis