Przed nami kolejna już edycja “Świętej Wojny”! Ktoś powie że to już nie to samo co jeszcze dwa lata temu, że przeciwnik na kolanach zarówno sportowo jak i kibicowsko. Hmm…w pewnym stopniu może i ma rację ale czy na pewno? Nie korci Was żeby się o tym przekonać na własnej skórze? Mnie bardzo i nie odmówię sobie tej przyjemności, po prostu muszę tam być!

Po zeszłorocznej ich klęsce w Pucharze Polski w Lublinie gdzie cała Polska widziała jak ich flagę zabrał kielecki huragan następnym celem niech będzie dla nas zniszczenie ich dopingiem w ich własnej hali! Już nie raz pokazaliśmy że nie ma dla nas rzeczy niemożliwych!

Sektor “Nafcierzy” na większości meczach w tym sezonie – fot. Tomasz Miecznik

Tym razem trafia się wyjątkowa i niepowtarzalna okazja, musimy z niej skorzystać! Niby nie powinno się kopać leżącego ale ja się chyba skuszę 😉 Chcesz w tym uczestniczyć? Wiesz co masz robić! Drugą sprawą która powinna nas zmotywować do jak najliczniejszego stawienia się w Płocku na sektorze gości jest fakt że po sezonie kilka ikon które zapisały się w historii naszego klubu kończy swoje sportowe kariery i jest to jedna z ostatnich okazji żeby im podziękować za to co zrobili dla kieleckiego szczypiorniaka! Za to co przez te wszystkie lata zrobili dla ISKRY!!!

Zapisy na bilet do 28.05 w siedzibie klubu.
Na transport zapisywać sie można pod numerami telefonów 668 823 822 lub 661 370 828. Płacimy tylko za bilet(50 zł)! Ilość miejsc ograniczona więc nie czekaj na ostatnią chwilę bo może być za późno 😉 #Wszyscydopłocka

Poprzedni tekst

Formalności załatwione - relacja z wyjazdu na Finał PP

Następny tekst

Wyjazdy 2017/18

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Podziel się swoją opinią i skomentuj ten wpis