Ruszają zapisy na karnety na sektor Młyn. Chcemy, aby zaczęły się one już od środy (29.08.2018), jednak pozostaje nam jeszcze do dogadania kilka szczegółów z Klubem, dlatego nie możemy obiecać, że zaczną się już w tym terminie. Najważniejsze jest to, że w kluczowej dla nas kwestii udało się osiągnąć bardzo zadowalające porozumienie, więc zapisy na karnety oraz doping na Hali Legionów nadal będą przez nas prowadzone. Kilka szczegółów, które wiemy na dziś:

  1. Karnet, podobnie jak w roku ubiegłym, kosztować będzie 280 zł, prawdopodobnie z możliwością płatności w dwóch ratach (druga rata mniej więcej do końca października).
  2. Od tego sezonu Klub będzie miał narzędzie do sprawdzania kto chodzi na mecze. W związku z tym będzie w końcu możliwe blokowanie karnetu osobom, które kupią karnet, a na mecze chodzą wybiórczo. Na dniach podamy wymóg jaki będzie trzeba spełnić, by nie stracić karnetu w trakcie sezonu.
  3. Zapisać będzie się można jedynie osobiście. Doświadczenie nauczyło nas, że niektórzy kupują u nas karnet, chodzą na mecze, jednak nie siedzą oni na sektorze Młyn, tylko w innych częściach hali. W związku z tym każdą osobę z Młyna chcemy przynajmniej kojarzyć z widzenia.
  4. Będziemy starać się wypracować z Klubem system, który da możliwość zakupu tańszych wejściówek na pojedyncze mecze dla osób, które nie będą w stanie spełnić wymogów karnetu, a chcą dopingować drużynę z sektora Młyn na meczach, na których mogą się pojawić. Jesteśmy świadomi, że nie każdy ma możliwość być na wszystkich meczach, dlatego chcemy, aby te osoby miały satysfakcjonującą alternatywę.

Tyle wiadomo na dziś, więcej na dniach. Jeśli macie jakieś wątpliwości, pytajcie. Wiemy, że zapisy zaczynamy bardzo późno, jednak nie chcieliśmy ich zacząć, dopóki nie wyjaśniliśmy z Klubem kluczowych dla nas kwestii, co zajęło niestety kilka tygodni. Postaramy się zorganizować jak najwięcej możliwości zapisów, w różne dni i o różnych porach. Podejrzewamy, że będzie można się zapisywać również podczas kilku pierwszych meczów domowych, dlatego każdy powinien znaleźć dla siebie choć jeden satysfakcjonujący termin. Mamy nadzieję, że nadchodzące zmiany pozwolą poprawić atmosferę na hali i zmobilizować Was do częstszego chodzenia na mecze.

Poprzedni tekst

Zapisy na Opole!

Następny tekst

Terminy zapisów na karnety! [NOWE TERMINY]

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Podziel się swoją opinią i skomentuj ten wpis