Startujemy z zapisami na karnety. Pierwszy termin zapisów to piątek (31.08.2018), od godziny 18:30 do 20, w restauracji Olimpijska. Kolejne terminy dodamy jutro, śledźcie ten artykuł i facebooka! Pamiętajcie, że zapisać się można tylko osobiście! Koszt karnetu to 280 zł płatne od razu za całość lub w dwóch ratach (180zł + 100 zł), gdzie druga rata płatna do końca listopada.

 

AKTUALIZACJA!

Kolejne terminy zapisów:

 1. Poniedziałek (03.09.2018), pub CKM (ul. Bodzentyńska 2, przy Rynku), od 16:30 do 17:30.
 2. Środa (05.09.2018), Restauracja Olimpijska, od 17 do 18:30.
 3. Czwartek (06.09.2018), przy okazji prezentacji zespołu na Rynku, szukajcie nas na ogródkach pubu Plejada od godziny 17:30 do 18:30. Gdyby nie było nas na ogródkach, szukajcie nas w środku!

 

Regulamin „Kieleckiego Młyna” w Hali Legionów

 1. „Młyn” jest miejscem, w którym przed meczem gromadzą się członkowie Iskra Kielce (dalej IK), członkowie Klubu Kibica Vive Kielce (KKV), Klubu Kibica Żółto-Biało-Niebiescy (ŻBN) i wszystkie osoby chętne do dopingu dla drużyny, chcący w jak najbardziej aktywny aczkolwiek kulturalny sposób dopingować kieleckiej drużynie.
 2. Przebywając w „Młynie”, osoby w nim obecne mają obowiązek:
  1. Aktywnego, kulturalnego dopingu dla drużyny przez cały czas trwania meczu,
  2. Ubrania w żółte koszulki lub barwy klubowe
  3. Stosowania się do zaleceń osoby prowadzącej doping,
  4. Wzajemnego szacunku wobec innych osób przebywających na sektorze.

Jednocześnie na sektorze Młyn zabronione jest używanie trąbek i podobnych urządzeń oraz ograniczenie do absolutnego minimum używania telefonów komórkowych.

 1. Osobę prowadzącą doping (wraz z bębnami) wyznacza IK, za oprawy odpowiedzialna jest IK, o rozmieszczeniu grup i flag kibiców decydują ustalenia poczynione z Klubem (centralne miejsce IK, bok od sek. F – ŻBN, sektor V1 – KKV ). Flagi powinny być zawieszone na minimum 20 minut przed meczem (nie dotyczy meczów z oprawami), w przypadku braku powieszonej flagi, inna grupa może zająć dane miejsce nie niszcząc konstrukcji pod ewentualne inne.
 2. Warunkiem przebywania osób w „Młynie” jest przestrzeganie zasad niniejszego regulaminu.
 3. Osoby, które nie przestrzegają regulaminu mogą utracić możliwość przebywania w sektorze „Młyn”
 4. W trakcie trwania zawodów sportowych na terenie „Młyna” obowiązuje całkowity zakaz spożywania posiłków i alkoholu.
 5. Wejście dla posiadaczy karnetów MŁYN odbywa się przez główne drzwi.
 6. Posiadacz karnetu zobowiązany jest do obecności na minimum 60% meczów ligowych. Weryfikacje odbędą się 14.12.2018, 18.03.2019 oraz po zakończeniu sezonu. Posiadaczowi karnetu, który będzie miał niższy procent obecności na meczach zostanie zablokowany  karnet bez możliwości zwrotu pieniędzy.

Dodatkowo przypominamy, że każdy kto kupi karnet ma obowiązek stać NA MŁYNIE i AKTYWNIE DOPINGOWAĆ. Nie ma stania/siedzenia w innej części hali czy obok sektora Młyn. W tym roku będziemy tego bezwzględnie pilnować i również blokować karnet za nieprzestrzeganie tej kwestii. Każda osoba, która zdecyduje się na karnet, będzie musiała powyższy taki regulamin.

Poprzedni tekst

Zapisy na karnety na sektor Młyn 2018/2019!

Następny tekst

Rozkład jazdy - wrzesień!

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Podziel się swoją opinią i skomentuj ten wpis