Wydaje się, że poznaliśmy ostateczną datę ostatniego, decydującego o Mistrzostwie meczu sezonu w Płocku, nie pozostaje nam zatem nic innego jak przełknąć ten niewątpliwie kiepski kibicowsko termin i rozpocząć zapisy na wyjazd!

Mecz z Wisłą dawno tyle nie ważył. Ostatni mecz sezonu, który zadecyduje o Mistrzostwie Polski brzmi jak przepis na duże widowisko. Do tego przeciwnik, przez wspomniane perturbacje z terminarzem, niebywale zmotywowany zarówno na boisku jak i trybunach.

Praktycznie cały sezon ligowy rozgrywaliśmy w weekendy. Boli więc, że ta najważniejsza potyczka została przełożona na wtorek. Jako kibice możemy jednak pokazać jaja, udowodnić, że niezależnie od terminu wyjazd do Płocka to obowiązek, szczególnie przy okolicznościach nadchodzącego spotkania. Kto może bierze wolne, kto może urywa się wcześniej z pracy czy szkoły. Kto może jedzie autokarem, kto woli niech organizuje fury. Może znajdą się i takie świry, które wybiorą rower czy wędrówkę pieszą. Jest to zupełnie bez znaczenia. Każdymi możliwymi sposobami, każdy cisnie tego dnia do Płocka! Być może nasze plany o wykorzystaniu wszystkich przysługujących nam biletów trzeba odłożyć na przyszłość, ale wierzymy, że jesteśmy w stanie pokazać się tego dnia w Płocku w bardzo dobrej liczbie. Jedziemy do Płocka, by razem z chłopakami wyrwać te złote medale i przywieźć je tam gdzie ich miejsce, do Stolicy Handballa.

To teraz konkrety:

-Kto do Płocka chce jechać konkretnie w naszym autokarze, to zapisy prowadzimy pod numerem telefonu 697 744 300. Przy zapisie potrzebne imię, nazwisko i PESEL.

-Zapisy trwają do 16 maja (poniedziałek) do godziny 15:00! Dlatego nie zwlekamy z zapisami, kto już wie, że może jechać, zapisuje się jak najszybciej.

-Opłata za transport, tak jak w przypadku wyjazdu klubowego, wynosi 20 zł. Przy czym całość kwoty z naszego autokaru przeznaczona zostanie na cele kibicowskie.

-Dokładna godzina wyjazdu nie jest jeszcze znana, jednak orientacyjnie chcemy wyjechać około godziny 12-13.

-Szczegóły dotyczące wyjazdu organizowanego przez Klub pod linkiem: https://kielcehandball.pl/pl/12877/Jedz-z-nami-do-Plocka

To co, wszystko jasne? To ruszamy z zapisami! Zapisujcie siebie, namawiajcie znajomych, każdy angażuje się w organizację tego wyjazdu! Nikt w Kielcach nie dopuszcza do siebie scenariusza, że mistrzostwo nie wraca z nami do domu, dlatego każde gardło się liczy!

RAZEM PO MISTRZA!

Poprzedni tekst

#DateGate, czyli Święta Wojna o terminy - subiektywnie okiem kibica #3

Następny tekst

Wyjazd do Płocka - informacje organizacyjne

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Podziel się swoją opinią i skomentuj ten wpis